Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Mersin °C

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYI OKAN ERTORUN OYUMUZ CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN’A dır -GÖRÜNTÜLÜ

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYI OKAN ERTORUN OYUMUZ CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN’A dır -GÖRÜNTÜLÜ
REKLAM ALANI
20.05.2023
A+
A-

MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYI OKAN ERTORUN OYUMUZ CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN’A dır -GÖRÜNTÜLÜ

 

 

 

 

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI 28. DÖNEM MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYI OKAN ERTORUN 28 MAYIS CUMHURBAŞKANI SEÇİMLERİNDE BİZLER TÜRK MİLLİYETÇİLERİ VE ÜLKÜCÜLER OLARAK OYUMUZ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A dır. DOĞRU ZAMAN DOĞRU ADAM DİYORUZ. DİYEREK 1453 KRAL MEDYA ` YA GÖRÜNTÜLÜ OLARAK AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

 

 

 

 

ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN:
ZAFER İNANANLARIN SESİ CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN OLACAKTIR.
BİZLER ÜLKÜCÜLER VE TÜRK MİLLİYETÇİLERİ OLARAK HER ZAMAN ERDOĞAN DİYORUZ.
DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
YAŞASIN TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ
28 MAYIS GÜNÜ ZAFER CUMHUR İTTİFAKIN OLACAKTIR.

28. DÖNEM MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYI OKAN ERTORUN Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi:

Fotoğraf açıklaması yok.

ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN KİMDİR
Ülkücü Okan Ertorun, 20 Mayıs 1982’de İstanbul’da doğdu. İlk, Orta öğrenimini Üsküdar’da, Lise tahsilini ise Üsküdar Ticaret Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise, Afyon Kocatepe Üniversitesi Pazarlama ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümlerinden mezun olmuştur. Yurt içi ve yurt dışında güvenlik ve tekstil işi ile uğraşmakta, özel sektörde üst düzey Yöneticilik Yapmaktadır.

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Devlet ve Milletiyle HER ŞEYDEN ÖNCE TÜRKİYE OKAN ERTORUN İSTANBUL(1. BÖLGE) Milletvekili Adayı HEP BİRLİKTE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTISi okanertorun okanertorun okanertorun' görseli olabilir
Siyasi kariyeri ise, uzun yıllar Ülkü Ocaklarında ve MHP Teşkilatlarında görev yaptı.
Ülkü Ocaklarında 1997-1998 tarihleri arasında Orta Öğretim ve Eğitim Masasında, 2000 yılında Teşkilat başkanlığı görevlerinde bulunmuş olup, 2010 yılında devraldığı Üsküdar Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini 2013 Yılında tamamladı. Ülkücü İşçiler Derneğinde sırasıyla, İstanbul İl Başkan Yardımcılığı, Marmara Bölge Başkanlığı ve Genel Başkanlık görevinde bulundu. MHP İstanbul İl Yönetim Kurulunda görev yapmıştır. 28. Dönem MHP İstanbul İl Milletvekili adayı olmuştur.

Fotoğraf açıklaması yok.

Ülkü Ocakları Eski Başkanı Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı 28 Dönem MHP İstanbul Milletvekili Adayı Ülkücü Okan ERTORUN, 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Cumhur İttifakı ile ilgili Önemli Açıklamalar da bulundu.

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir
ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN, yaptığı basın açıklamasında; “MHP olarak oylarımızı ve Milletvekili sayımızı artırdık. Cumhur İttifakı olarak TBMM’de çoğunluğu elde ettik. 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimi Cumhuriyetimizin 100.yılında önemli bir dönüm noktası olacaktır. ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN, TUSAŞ-TEİ, ASPİLSAN, MKE ve Özel Teşebbüsler Savunma Sanayinde büyük başarılar elde ediyor. TOGG, TCG Anadolu, MİLGEM, Altay Tankı, Atak Helikopteri, MMU Kaan, Kızılelma, İHA, SİHA, TİHA, İMECE, ULAK, Tayfun gibi Savunma Sanayinde önemli kazanımlar elde ettik. Nükleer santral hizmete geçti. Petrol ve Doğalgaz aramalarında önemli bir aşamaya gelindi. Bu kazanımların devamı için Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ı güçlü bir şekilde destekliyoruz.
ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN MHP Milletvekili Adayı olarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ülkemiz ve değerlerimiz için tüm gücümüzle teşkilatımızla birlikte mücadeleye devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılında, Ülkemiz için, Büyük Türkiye için, Cumhur İttifakı’nın önemini bir kez daha görülmüştür. Zor bir dönemden geçiyoruz. Güçlü devlet yönetimi ile Deprem, Sel gibi Afet ve Acil Durumlara hızlı müdahale ile yaralar sarılmaya devam ediyor. Deprem Konutları da kısa zamanda yapılıp teslim edilecektir. Milletimiz müsterih olsun, bu zor günleri köklü devlet, millet ve medeniyet geleneği ile ve güçlü dayanışma ile aşacaktır.”

Fotoğraf açıklaması yok.

ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN, yaptığı basın açıklamasında , “MHP ve Cumhur İttifakı, Vatanını ve Milletini seven, Milli ve Manevi değerlerine bağlı, Devletinin bölünmez bütünlüğüne bağlı her türlü kötü tehlike, terör, LGBT gibi ahlaksız bir akım ve deizm gibi inanç tehlikesine karşı gençliğimizi korumak için dik duran milli birliğin ittifakıdır. Gençliğimizi bu zararlı akımlardan korumak için, daha fazla eğitim-öğretim, ekonomik, sosyal destek ile spor gibi imkanlar ve manevi değerler kazandırarak koruyacağız.
Gençliğimizi, gelecek nesilleri korumak, ülkemizin güvenli yarınlara güçlü bir şekilde ilerlemesini sağlamaktır. Gençlik varsa gelecek var, gençlik varsa Güçlü Türkiye’nin yarınları var. Gençlik ülkemizin teminatıdır. Ülkücü Gençlik 57. Alaydır. Ülkenin Teminatıdır.

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Bugüne İstikrar Yarına Huzur HEP BİRLİKTE BAŞARIRIZ HEP BİRLİKTE EC MiLLİYETÇi HAREKET PARTiSi "Her Şeyden Önce Türkiye" OKAN ERTORUN İSTANBUL BÃLGE MİLLETVEKİL ADAYI' görseli olabilir

ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN, yaptığı basın açıklamasında , “Her zaman Devleti’nin yanında olan biz Ülkücüler, yakın tarihte olduğu gibi, zor şartlarda elini taşın altına sokmuş ve Türk siyasal hayatının en önemli değeri olduğun göstermiştir. Cumhur İttifakı, Milletinin Devletiyle kucaklaşmasını sağlayan bir “Milli İttifaktır.” Milliyetçi siyaset ve Milli Devlet, kısa zamanda etkisini göstermiş Türk Devletler Teşkilatı Kurulmuş, Türkiye’nin Kızılelma’sı, ve Turan’ı yeniden Türk Birliği olmuştur.”

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Devlet ve Milletiyle HER ŞEYDEN ÖNCE TÜRKİYE C OKAN ERTORUN İSTANBUL(1. BÖLGE) Milletvekili Adayı HEP BİRLİKTE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTiSi' görseli olabilir

ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN, yaptığı basın açıklamasında , “Biz Ülkücülerin, tek sevdası Vatan, Bayrak ve Devletimizin bekasıdır. Cumhur İttikafı, bu zor dönemde ülkemizi Türkiye Yüzyılına taşıyacak önemli bir merkez olacaktır. Ülkemizin tüm sorunlarını iyi biliyor ve çözümü için Sayın Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin milli duruşu ve milliyetçi politikaları ülkemizi güçlü yarınlara ve Türkiye Yüzyılına taşıyacağına inancımız tamdır.”

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Milli Birlik ve Kardeşlikle HEP BİRLİKTE YAŞARIZ HEP BİRLİKTE E MİLLİYETÇi HAREKET PARTiSi "Her Şeyden Önce Türkiye" OKAN ERTORUN İSTANBUL .BOLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI' görseli olabilir

ÜLKÜCÜ OKAN ERTORUN, yaptığı basın açıklamasında , “Kızılelma ve Turan Ülkümüzde, her zaman olduğu gibi bundan sonrada Başbuğ Alparslan Türkeş’in izinde ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin alacağı her karar da Ülkü Ocaklarında yetişen Genç bir MHP Milletvekili Adayı olarak, davamızın güçlü bir şekilde temsili ve Ülkücü bir nefer olarak her zaman yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz. 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimi İkinci Turunda da CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ı güçlü bir şekilde destekleyeceğiz”

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Engelleri, Zorlukları HEP BİRLİKTE AŞARIZ ကင HEP BİRLİKTE E MiLLİYETÇi HAREKET PARTiSi "Her Şeyden Önce Türkiye" åル OKAN ERTORUN STANBUL BOLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI' görseli olabilir

28 MAYIS GÜNÜ ZAFER CUMHUR İTTİFAKIN OLACAKTIR.
ZAFER İNANLARIN SESİ CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN OLACAKTIR.

OKAN ERTORUN
ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI
28. DÖNEM MHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYI

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Devlet ve Milletiyle HER ŞEYDEN ÖNCE TÜRKİYE HEP BİRLİKTE MiLLİYETÇi HAREKET PARTiSi "Her Şeyden Önce Türkiye" OKAN ERTORUN İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİ°Lİ ADAYI' görseli olabilir

REKLAM ALANI